Термини тренинга

Понедељак Уторак Сриједа Четвртак Петак Субота Недеља
09:00
09:00
10:00
Гимнастика
ОШ ”Сутјеска
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
18:00
19:00
Гимнастика
ОШ ”Сутјеска

Сриједа

  • Гимнастика
    18:00 - 19:00

Субота

  • Гимнастика
    09:00 - 10:00
Понедељак Уторак Сриједа Четвртак Петак Субота Недеља
17:00
17:15
18:10
ОШ Свети Сава
3/4/5. разред
17:15
18:10
ОШ Свети Сава
3/4/5. разред
18:00
18:00
19:30
ОШ Свети Сава
3/4/5. разред
19:00

Понедељак

  • 3/4/5. разред
    17:15 - 18:10

Четвртак

  • 3/4/5. разред
    17:15 - 18:10

Недеља

  • 3/4/5. разред
    18:00 - 19:30
Понедељак Уторак Сриједа Четвртак Петак Субота Недеља
17:00
17:10
18:10
OШ ”Сутјеска”
3/4/5. разред
17:10
18:10
OШ ”Сутјеска”
3/4/5. разред
18:00
18:00
19:30
OШ ”Сутјеска”
3/4/5. разред
19:00

Уторак

  • 3/4/5. разред
    17:10 - 18:10

Четвртак

  • 3/4/5. разред
    17:10 - 18:10

Недеља

  • 3/4/5. разред
    18:00 - 19:30
Понедељак Уторак Сриједа Четвртак Петак Субота Недеља
15:00
15:00
16:30
OШ ”Сутјеска”
6/7/8. разред
16:00
17:00
18:00
18:45
20:00
OШ ”Сутјеска”
6/7/8. разред
19:00
19:00
20:30
OШ ”Сутјеска”
6/7/8. разред
19:30
21:00
OШ ”Сутјеска”
6/7/8. разред
20:00

Сриједа

  • 6/7/8. разред
    19:00 - 20:30

Петак

  • 6/7/8. разред
    18:45 - 20:00

Субота

  • 6/7/8. разред
    15:00 - 16:30

Недеља

  • 6/7/8. разред
    19:30 - 21:00
Понедељак Уторак Сриједа Четвртак Петак Субота Недеља
00:00
00:00
00:00
ускоро тачна сатница и локација
Почетна група

00:00
00:00
ускоро тачна сатница и локација
Предпионири
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
19:00
20:00
ОШ ”Сутјеска”
Почетна група
20:00
20:00
21:00
Предпионири
ОШ ”Сутјеска”
20:00
21:00
ОШ ”Сутјеска”
Почетна група

20:00
21:00
Предпионири
ОШ ”Сутјеска”
21:00
22:00
23:00

Уторак

  • Почетна група
    19:00 - 20:00
  • Предпионири
    20:00 - 21:00

Петак

  • Почетна група
    20:00 - 21:00
  • Предпионири
    20:00 - 21:00

Субота

  • Почетна група
    00:00 - 00:00
  • Предпионири
    00:00 - 00:00
Понедељак Уторак Сриједа Четвртак Петак Субота Недеља
18:00
18:00
19:00
1. разред
ОШ ”Сутјеска”
18:00
19:00
3. разред
ОШ ”Сутјеска”
18:00
19:00
1. разред
ОШ ”Сутјеска”
18:00
19:00
3. разред
ОШ ”Сутјеска”
19:00
19:00
20:00
2. разред
ОШ ”Сутјеска”
19:00
20:00
2. разред
ОШ ”Сутјеска”
20:00
20:00
21:00
4\5. разред
ОШ ”Сутјеска”
20:00
21:00
4\5. разред
ОШ ”Сутјеска”

Понедељак

  • 1. разред
    18:00 - 19:00
  • 2. разред
    19:00 - 20:00
  • 4\5. разред
    20:00 - 21:00

Уторак

  • 3. разред
    18:00 - 19:00

Четвртак

  • 1. разред
    18:00 - 19:00
  • 2. разред
    19:00 - 20:00
  • 4\5. разред
    20:00 - 21:00

Петак

  • 3. разред
    18:00 - 19:00

СПОНЗОРИ
И ПРИЈАТЕЉИ КЛУБА